خمیر پیراشکی زعفرانی ۹۵۹۵

خمیر پیراشکی زعفرانی ۹۵۹۵

۹۵۹۵ به عنوان پیشتاز در تولید اولین خمیر پیراشکی در ایران دارای فرمولاسیونی منحصر به فرد و همچنان پیشرو در عرضه این خمیر به بازار در میان سایر رقبا میباشد . خمیر پیراشکی ۹۵۹۵ اولین خمیر پیراشکی تولید شده فاقد تخم مرغ و مواد نگهدارنده و همراه با پروتئین حیوانی غنی شده در ایران می باشد . در تهیه  این خمیرها از هیچگونه مواد جانبی مانند جوش شیرین و کرم تارتار و … استفاده نمیشود بلکه از خمیر مایه جهت افزایش حجم خمیر استفاده میشود و به همین دلیل قابلیت هضم بالایی نیز دارند . تمامی ادویه ها و عصاره های طعم دهنده مورد استفاده در خمیر طبیعی بوده و تحت تاثیر اشعه گاما استریل و سپس مورد مصرف قرار میگیرند . خمیر پیراشکی زعفرانی ۹۵۹۵ از سری خمیر های طعم دار این گروه محصولی است که دارای پودر زعفران میباشد که علاوه بر خواص آن طعم فوق العاده ای نیز به خمیر داده است  .

توجه به چند نکته در آشپزی با خمیر پیراشکی حائز اهمیت میباشد :
  • این خمیر حتما باید در فریزر نگه داری شود ، و بیرون ماندن آن برای مدت زمان بیشتر از ۱۵ دقیقه مجاز نمیباشد چرا که مخمر موجود در خمیر شروع به فعالیت کرده و خمیر رو به فساد میرود . و به همین دلیل نیز دیفراست چندباره این خمیر از کیفیت آن می کاهد .
  • قبل از مصرف ، بسته را حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه قبل از فریزر خارج کرده و اجازه دهید در زیر لفاف نایلونی خود از حالت انجماد خارج شود به طوریکه خمیر موقع تازدن نشکند .
  • این خمیر را هم میتوان درون فر و هم درون روغن داخل تابه سرخ کرد
۵۰۰ گرم خمیر شامل ؛
۳ پک ۵تایی از خمیر ها
هر یک ورق خمیر پیراشکی (۳۳ گرم)

محصولات مشابه


خمیر پیراشکی ممتاز

۱۵ عدد


خمیر پیراشکی کچاپ

۱۵ عدد


خمیر پیراشکی فلفلی

۱۵ عدد

آموزش های آشپزی مرتبط

فهرست