محصولات

نان نیمه آماده یوفکا

در این شرکت تولید یوفکا با استفاده از به روزترین تکنولوژی تولید و همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب مطابق با TDS های تدوین شده مطابق با اخرین استاندارد ملی و همچنین بهره گیری از فرمولاسیون انحصاری و تخصصی ، در اوزان و اشکال مختلف ، انجام میشود. در طی این فرایند با توجه به رعایت تمامی پرتوکل های بهداشتی مربوطه و همچنین استفاده از ظروف استریل شده با اشعه UV و استفاده از دستگاه ترموفرمینگ جهت وکیوم و بسته بندی محصول و استفاده از مواد اولیه با بهترین کیفیت ، محصولی فاقد نگهدارنده و مغذی و لطیف و قابل رقابت با تولید کنندگان بنام، در خارج از کشور تولید میشود. یوفکا که همان نان نیمه اماده نازک میباشد گزینه ی مناسبی در تهیه ی غذایی سالم در سفره ی خانواده است.

خمیر یوفکا دایره ای

۴۲۰ گرم

خمیر یوفکا مثلثی

۴۲۰ گرم

خمیر یوفکا سمبوسه

۴۲۰ گرم

yufka-mostatil

خمیر یوفکا مستطیلی

۵۰۰ گرم

خمیر پیراشکی

شرکت ۹۵۹۵  اولین تولید کننده خمیر پیراشکی در سال ۱۳۸۴ در ایران می‌باشد . پیراشکی نامی است که برای غذاهای پخته و یا سرخ شده که با مواد گوناگون پر شده اند انتخاب شده است و این واژه در واقع یک کلمه ی اسلاوی است که جزو غذاهای خوشمزه و پرطرفدار است.خمیر پیراشکی ۹۵۹۵ در طعم های فلفلی – کچاپ – زعفرانی و ساده به بازار عرضه میشود که در فرمولاسیون تمامی این خمیرها از طعم دهنده های پودری طبیعی که توسط اشعه گاما استریل شده اند استفاده میشود .


خمیر پیراشکی ممتاز

۱۵ عدد


خمیر پیراشکی زعفرانی

۱۵ عدد


خمیر پیراشکی فلفلی

۱۵ عدد


خمیر پیراشکی کچاپ

۱۵ عدد

نان نیمه آماده پیتزا

شرکت ۹۵۹۵ اولین دارنده استاندارد نان نیمه آماده پیتزا و تدوین کننده ی استاندارد مربوطه و دارنده ی نشان واحد نمونه کیفیت تولید این محصول در چندین سال متمادی بوده که با استفاده از مواد اولیه مرغوب و فرمولاسیون انحصاری و بهینه سازی کیفیت مانند ضدعفونی ظروف با اشعه ی UV و استریل نمودن ادویه و طعم دهنده های مصرفی با استفاده از اشعه گاما ، اقدام به تولید محصولی با کیفیت، جهت صرفه جویی در زمان تولید پیتزا جهت مصارف خانگی و فست فودی نموده است.


خمیر پیتزا

۴ عدد

پنیر پیتزا

شرکت ۹۵۹۵ با تولید تخصصی انواع پنیر پیتزا  (موزارلا – رژیمی (فاقد  چربی ) – ویژه – کرافت (پروتئین پلاس)  – چدار- پروسس دو کیلوگرمی- پروسس۱۸۰/۵۰۰ گرمی –  صادرات ) توانسته است در مدت زمان کم ، سهامدار اصلی بازار پنیر پیتزا کشور میباشد . هر کدام از این محصولات  فرمولاسیون انحصاری داشته که در واحد مهندسی مشخص و با بهره گیری از تجهیزات اتوماتیک و تکنولوژی مدرن ، مطابق با CP های مدون ، تولید این محصول با کیفیتی یکنواخت انجام می شود.


پنیر پروسس ورقه ای

۱۸۰ گرم


پنیر پیتزا چدار

۱۰۰۰ گرم


پنیر پیتزا کرافت

۱۰۰۰ گرم


پنیر پیتزا ویژه

۱۰۰۰ گرم


پنیر پیتزا رژیمی

۱۰۰۰ گرم


پنیر پیتزا موزارلا

۱۰۰۰-۲۰۰۰ گرم


پنیر پیتزا پروسس رنده شده

۱۸۰-۲۰۰۰ گرم

فهرست